2021. gada 21. janvārī, plkst. 10:00, tiešsaistē

Iepazīstināsim ar “Kopdares” projektu un tā aktivitātēm. Aicināsim Jelgavas un Ozolnieku novadu iedzīvotājus tajās iesaistīties. Rosināsim diskutēt un kopā radīt jaunus risinājumus sava pagasta un novada dzīves telpas pilnveidošanai. Sniegsim ieskatu par pilsoniskās izglītības un demokrātijas kultūras nepieciešamību.

Iepazīstināsim ar reāliem darītājiem Latvijā, kas rada vidi un dod impulsu notikumiem, demokrātiskas sabiedrības veidošanā, kurā ikviens no mums var iesaistīties, palīdzot, izsakot savu viedokli, uzklausot, diskutējot un kopā meklējot risinājumus būtiskiem jautājumiem. Katram pasākuma dalībniekam būs iespēja atklāt sev pilsoniskās aktivitātes tuvplānā, piedaloties: līdzdalības, labdarības un komunikācijas meistarklasēs. Kopā diskutēsim, kā stiprināt kopdari Jelgavas un Ozolnieku novados.

Pieteikšanās pasākumam, aizpildot elektroniski anketu šeit https://ej.uz/kopdarespieteikuma_anketa

Moderē Rasma Pīpiķe

Pasākuma programma šeit

Uz tikšanos Kopdarē!

Projektu “Līdzdalības un pilsoniskās aktivitātes paaugstināšana Jelgavas un Ozolnieku novados” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Projekts Kopdare
Biedrība Lauku partnerība "Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs, Jelgava, LV-3001
e-pasts: kopdare@kopdare.lv